Ilgtspējas ceļvedis

“Klimata pārmaiņas, globālā sasilšana, pārtikas krīze” – tie ir vārdi, kas katru dienu mūs uzrunā no avīžu virsrakstiem un TV ekrāniem, pierādot, ka ilgtspējas jautājumi vairs nav vien šauras interesentu grupas aktualitāte. Pasaule tiešām mainās un dara to strauji. Tāpēc ir pēdējais laiks katram planētas Zeme iedzīvotājam padomāt par to, ko darīt, lai šeit varētu dzīvot arī mūsu bērni un bērnubērni.

Ilgtspējas ceļvedis sniedz ieskatu, kas ir ilgtspējīga attīstība un dzīvesveids, un ko katrs no mums var darīt, lai pasaule turpinātu būt patīkama dzīvesvieta gan mums pašiem, gan nākamajām paaudzēm.

Vai tu zināji? Daudzās nozarēs, kur mēs parasti nedomājam, ka ilgtspēja un atbildība tiek vērtētas, ir dažādas programmas un centieni, lai nodrošinātu, ka ilgtspējības faktori tiek pienācīgi ņemti vērā. Piemēram, online azartspēles. Viņiem ir ieviestas dažādas programmas, lai pārliecinātos, ka kazino spēles ir godīgas, spēlētāji spēlē azartspēles noteiktajās robežās, un tie, kas spēlē pārāk daudz, saņem nepieciešamo palīdzību. Šeit ir viena šāda atbildīga azartspēļu programma.

Lejupielādes un vairāk informācijas